Newsletter

Pierwszy dowiesz się o nowościach i promocjach.

Producent kosmetyków SPA, do makijażu i do pielęgnacji - VERONA

Verona

Poznaj renomowaną firmę kosmetyczną z Polski. Verona Products Professional słynie z doskonałej jakości preparatów do makijażu i pielęgnacji. Uznanie zdobyła nie tylko na rynku krajowym. Jej wyroby cenione są także poza granicami w ponad 60. innych krajach. Jako producent kosmetyków dostarcza preparaty skuteczne i bezpieczne, powstające na bazie sprawdzonych surowców, innowacyjnych technologii, nowatorskich receptur. Dostarcza preparaty w kilku liniach produktowych pod kilkoma różnymi brandami.

Kosmetyki do makijażu

Dodaj barw swojemu makijażowi. Firma Verona Products Professional tworzy wyjątkowe kosmetyki kolorowe, które można odnaleźć w markach INGRID, BUTTERFLY i VOLLARE. Każda z serii zadziwia bogactwem i różnorodnością propozycji, a także wieloma odmianami. Wśród proponowanych preparatów znajdują się pudry, pokłady, cienie do powiek, maskary oraz wiele innych rozwiązań, które pozwolą wykonać spektakularny make-up na każdą okazję. Produkty odznaczają się innowacyjną recepturą zapewniającą trwałość.

Kosmetyki do pielęgnacji

Zadbaj o swoją naturalną urodę. Kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów powstały z myślą o unikalnych potrzebach każdego typu cery, a także odmiennych rodzajów włosów i ich problemów. Pozwalają na otoczenie się ochronnymi substancjami, które zapewniają właściwe odżywienie i nawilżenie skórze. Naturalne kosmetyki SPA to także okazja na przemianę codziennego obowiązku w niezwykle przyjemny i relaksujący rytuał. Starannie dobrane nuty zapachowe pozwalają poczuć się wyjątkowo, a także odprężyć się.

Akademia urody

Odkryj tajniki piękna z Akademią Urody Verona. Jest to narzędzie dla sklepów, drogerii oraz wizażystów pozwalające podnieść kompetencje oraz odświeżyć wiedzę na temat makijażu i pielęgnacji urody. Przyjmuje postać cyklicznych, stałych spotkań z naszymi Klientami, podczas których wykwalifikowani eksperci przekazują swoją wiedzę i dzielą się własnym doświadczeniem. W trakcie spotkań przeprowadzane są także warsztaty, umożliwiające zdobycie praktycznych umiejętność, oraz testy naszych produktów.

INGRID

Dołącz do miłośniczek INGRID. Jest to jedna z marek firmy kosmetycznej Verona Products Professional. Zajmuje się produkcją podkładów, pudrów, cieni do powiek oraz innych kosmetyków kolorowych. Preparaty opierają się na zastosowaniu innowacyjnych technologii oraz nowatorskich pomysłów. Dzięki takiemu podejściu brand został odznaczony wieloma wyróżnieniami i nagrodami. Atutem oferty tej marki jest bogaty wybór barw i odcieni, a także ich skuteczność. Długo utrzymują się na twarzy, zapewniając perfekcyjny makijaż.

Skin Up

Zgłębiaj tajemnice młodości z kosmetykami Skin UP. Jest to marka dedykowana do cery dojrzałej. W jej skład wchodzą kremy do twarzy i pod oczy, a także płyn do demakijażu i skoncentrowane serum. Opiera się na wykorzystaniu unikalnych składników. Innowacyjne połączenie komórek macierzystych z potwierdzoną skutecznością działania kwasu hialuronowego daje spektakularne rezultaty. Skóra otrzymuje niezbędne składniki, pomagające w regeneracji i eliminowaniu postępów procesu starzenia skóry.