PL EN RU
Make UpKoloryzacjaZapachyPielęgnacja

Liftingujący koncentrat do twarzy i ciała z kwasem hialuronowym


Innowacyjna formuła liftingującego koncentratu do twarzy i ciała opracowana w laboratorium Verona Products Professional gwarantuje cerze jędrność i gładkość, w widoczny sposób opóźniając efekt starzenia. Specjalnie wyselekcjonowane składniki aktywne, w tym kwas hialuronowy intensywnie uelastyczniają i odmładzają skórę. Wyciąg z magnolii posiada właściwości relaksacyjne, rozluźniające i przeciwstresowe. Dzięki zawartości protein kaszmiru skóra na długi czas pozostaje dogłębnie nawilżona, niezwykle jędrna i idealnie gładka.

Waga/pojemność: 175 ml

Numer katalogowy: LSP-XX-175-0001
Liftingujący koncentrat do twarzy i ciała z kwasem hialuronowym

Profesjonalny koncentrat do ciała z efektem lasera. Wyszczuplanie 4D i antycellulit


Innowacyjna formuła profesjonalnego koncentratu do ciała opracowana w laboratorium Verona Products Professional umożliwia błyskawiczne i niezwykłe skuteczne modelowanie sylwetki. Specjalnie wyselekcjonowane składniki aktywne, w tym kofeina i kompleks drenalip, intensywnie redukują tkankę tłuszczową. Wyciąg z magnolii trwale likwiduje objawy cellulitu, posiada ponadto właściwości relaksacyjne, rozluźniające i przeciwstresowe. Dzięki zawartości protein kaszmiru skóra na długi czas pozostaje dogłębnie nawilżona, niezwykle jędrna i idealnie gładka.

Waga/pojemność: 200 ml

Numer katalogowy: LSP-XX-200-0002
Profesjonalny koncentrat do ciała z efektem lasera. Wyszczuplanie 4D i antycellulit

Skoncentrowane serum 4D do modelowania biustu. Ekstra push-up efekt

Innowacyjna formuła skoncentrowanego serum 4D do modelowania biustu opracowana w laboratorium Verona Products Professional, ujędrnia biust sprawiając, że staje się większy, podniesiony i idealnie kształtny. Kompleks wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych, działając bezpośrednio na tkankę łączną, likwiduje wszystkie czynniki wpływające na utratę elastyczności skóry. Naturalna betaina chroni błonę komórkową oraz stymuluje syntezę kolagenu, odpowiedzialnego za witalność i sprężystość naskórka. Zawartość protein kaszmiru zapewnia skórze dogłębny poziom nawilżenia, niezwykłą jędrność i idealną gładkość. Wyciąg z magnolii relaksuje, rozluźnia i działa przeciwstresowo.

Waga/pojemność: 200 ml

Numer katalogowy: LSP-XX-200-0003
Skoncentrowane serum 4D do modelowania biustu. Ekstra push-up efekt

Oczyszczająca maseczka 4D z minerałami


Oczyszczanie, odżywianie, wygładzanie, nawilżanie.

Innowacyjna formuła mineralnej maseczki do twarzy 4D opracowana w laboratorium Verona Products Professional, poprzez wchłanianie zanieczyszczeń z powierzchni skóry oraz wnętrza porów, poprawia jej kondycję, przywracając zdrowie i naturalne piękno. Specjalnie wyselekcjonowane składniki aktywne, w tym szara glinka bogata w minerały i mikroelementy, dogłębnie oczyszcza, redukuje wydzielanie serum, a przy tym regeneruje komórki naskórka. Ekstrakt z zielonej herbaty wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe, przeciwrodnikowe i antyoksydacyjne. Wyciąg z magnolii posiada właściwości relaksacyjne, rozluźniające i przeciwstresowe. Dzięki zawartości protein kaszmiru skóra na długi czas pozostaje dogłębnie nawilżona, niezwykle jędrna i idealnie gładka.

Waga/pojemność: 50 ml

Numer katalogowy: LSP-XX-050-0002
Oczyszczająca maseczka 4D z minerałami

Serum do twarzy 4D z kwasem hialuronowym i kolagenem


Nawilżanie, uelastycznianie, odmładzanie, odżywianie.

Innowacyjna formuła serum do twarzy 4D opracowana w laboratorium Verona Products Professional zapewnia cerze odpowiedni poziom nawilżenia przez długi czas. Specjalnie wyselekcjonowane składniki aktywne, w tym kwas hialuronowy i kolagen doskonale uelastyczniają i odmładzają skórę. Olej arganowy regeneruje naskórek, wzmacnia barierę lipidową oraz opóźnia proces starzenia. Wyciąg z magnolii posiada właściwości relaksacyjne, rozluźniające i przeciwstresowe. Dzięki zawartości protein kaszmiru skóra na długi czas pozostaje dogłębnie nawilżona, niezwykle jędrna i idealnie gładka.

Waga/pojemność: 50 ml

Numer katalogowy: LSP-XX-050-0001
Serum do twarzy 4D z kwasem hialuronowym i kolagenem
Verona Products Professional Sp. z o.o., Andrzejów Duranowski 27b, 96-500 Sochaczew, tel.: 46 863 08 88, e-mail: biuro@vpp.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2012 Designed: 2B3 Studio